login
Next Game:
Menu
HOME
CLUB
NIEUWS
WEDSTRIJDEN
CONTACTEN
BESTUUR
EVENTS
SPORTIEVE CEL
ADMINISTRATIEF
DOCUMENTEN
UitPas Reynaert
ADMINISTRATIE
VERZEKERINGEN
VRIJWILLIGERS
INFORMATIEF
HISTORIEK
PETERS & METERS
WERKGROEPEN
MISSIE & VISIE
REGLEMENTEN
SPORTHAL
BASICS GAAT DIGITAAL
SENIORS
JEUGD
BEWEGINGS- & BASKETSCHOOL
BASISPRINCIPE
BEWEGINGSCHOOL
BASKETSCHOOL
Filmpje - Foto's - ....
AGENDA - ACTIVITEITEN
JEUGDTORNOOI
PARTNERS
PLATINUM
GOLD
SILVER
TORNOOI
EXTRA
IN DE MEDIA
2017-2018
2016-2017
2015-2016
2014-2015
2013-2014
2012-2013
2011-2012
2010-2011
2009-2010
2008-2009
2007-2008
2006-2007
2005-2006
heel lang geleden
FITNESS / KINESIST
CONTACT
WEBWINKEL
/
AGENDA - ACTIVITEITEN
Augustus 2017
Juli
September
Maandag
Dinsdag
Woensdag
Donderdag
Vrijdag
Zaterdag
Zondag
01
Xander Vergauwen
Tim Van Puyvelde
Lauretta Laureys
Otis Van Proeyen
training Heren A
training Heren B
02
Thomas Vylders
Lore De Meersman
Mathias Vermeulen
training Heren D
03
Maxim De Wever
Darius Gheorghe
Evy De Block
Matheo Van de Vijver
training Heren A
training Heren B
training Heren C
04
Peter Heirman
Vincent Goudket
training Heren D
05
Juul Vandermeulen
06
Gennaro Bilotta
Rudy Van Vossel
Simon Gillis
Martine Bosman
Jules De Waele
Luvelela Eliezer Garcia Nguinamau
Jackie-Lou Bogaert
07
Wannes Janssens
Lou Van De Meersche
Cis Moonen
training Heren B
training Heren C
training Heren A
08
Suzanna Antheunis
training Landelijke Kadetten
training Landelijke Miniemen
training Heren A
training Heren B
09
Timpe Callebaut
training Heren D
training Landelijke Kadetten
training Landelijke Miniemen
training Provinciale Kadetten
training Provinciale Miniemen
10
Jeroen Grootjans
Arthur Delnegro
training Heren A
training Heren B
training Heren C
training Provinciale Kadetten
11
training Heren D
training Landelijke Kadetten
training Landelijke Miniemen
12
Floris Lefebure
13
Leen Tistaert
Veronique Thys
Yarne Baetens
Leon Weekers
14
Luca Winckelmans
Ryan Van Den Rym
training Heren B
training Heren C
training Heren A
training Dames
15
Mieke Bultheel
Thibo Van Wanzeele
Daan De Landtsheer
Victor De Roeck
training Landelijke Kadetten
training Landelijke Miniemen
training Heren A
training Heren B
16
Kato Stijnen
Juul Van Broeck
training Heren D
training Landelijke Kadetten
training Landelijke Miniemen
training Provinciale Kadetten
training Provinciale Miniemen
17
Thomas Verheyen
Matteo Stabile
Ruben Jaspers
Rune Waterschoot
training Heren A
training Heren B
training Heren C
training Provinciale Kadetten
18
Annemie Van Mieghem
training Dames
training Heren D
training Landelijke Kadetten
training Landelijke Miniemen
training Provinciale Benjamins
19
Sam Staut
Mats Van Herck
20
Luc Verhelst
Yorben Van Roeyen
21
Vic Dhooghe
Alexander Aerts
Leandro King Jones
Mathis Everix
Seppe Zwinnen
training Provinciale Miniemen
training Heren B
training Heren C
training Landelijke Pupillen
training Pupillen Meisjes
training Heren A
training Dames
training Gewestelijke Pupillen
22
Nand Vanden Berghe
Matei Radu
Tobe Bettens
training Provinciale Benjamins
training Gewestelijke Benjamins
training Landelijke Kadetten
training Landelijke Miniemen
training Heren A
training Heren B
23
training Gewestelijke Benjamins
training Heren D
training Landelijke Kadetten
training Landelijke Miniemen
training Landelijke Pupillen
training Provinciale Benjamins
training Provinciale Kadetten
training Provinciale Miniemen
training Gewestelijke Pupillen
24
Thibaut Du-Tre
Lander Dewinne
training Heren A
training Heren B
training Heren C
training Landelijke Pupillen
training Provinciale Kadetten
training Gewestelijke Pupillen
training Pupillen Meisjes
25
training Dames
training Gewestelijke Benjamins
training Heren D
training Landelijke Kadetten
training Landelijke Miniemen
training Provinciale Benjamins
26
Nathalie Van Laere
Lewis Verbist
Stijn Brosens
27
Lenn Engels
Dean Michiels
June Vanlangendonck
Denis Vandepitte
Olympische Straat
28
Jan Van den Brande
Christel De Meyer
training Provinciale Miniemen
training Prémicroben A
training Microben A
training Microben B
training Heren B
training Heren C
training Landelijke Pupillen
training Pupillen Meisjes
training Heren A
training Dames
training Gewestelijke Pupillen
29
Fran Van Walleghem
Cedric Van der Sypt
Vic van Holt
Emre Ashak
training Provinciale Benjamins
training Gewestelijke Benjamins
training Landelijke Kadetten
training Landelijke Miniemen
training Heren A
training Heren B
30
Stijn De Munck
Yarne Goossens
Sigrid Peeters
training Gewestelijke Benjamins
training Heren D
training Landelijke Kadetten
training Landelijke Miniemen
training Landelijke Pupillen
training Microben B
training Provinciale Benjamins
training Provinciale Kadetten
training Provinciale Miniemen
training Gewestelijke Pupillen
31
Thomas Laeremans
training Heren A
training Heren B
training Heren C
training Landelijke Pupillen
training Prémicroben A
training Provinciale Kadetten
training Gewestelijke Pupillen
training Pupillen Meisjes