09/09/2023 |
11:00 |
U16 C |
72 - 41 |
BBC Lokeren J16 B |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren J16 C - BBC Lokeren J16 B
|
16/09/2023 |
15:00 |
U16 C |
32 - 37 |
Koninklijke BBC Scheldejeugd Temse J16 B |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren J16 C - Koninklijke BBC Scheldejeugd Temse J16 B
|
23/09/2023 |
16:00 |
Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 B |
56 - 40 |
U16 C |
|
sluiten [X]
Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 B - Remant Basics Melsele-Beveren J16 C
|
30/09/2023 |
11:00 |
U16 C |
56 - 38 |
KBBC Wasocub Waasmunster vzw J16 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren J16 C - KBBC Wasocub Waasmunster vzw J16 A
|
07/10/2023 |
17:00 |
BBC Lokeren J16 B |
35 - 73 |
U16 C |
|
sluiten [X]
BBC Lokeren J16 B - Remant Basics Melsele-Beveren J16 C
|
15/10/2023 |
15:00 |
U16 C |
20 - |
BBC Wuitens Hamme J16 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren J16 C - BBC Wuitens Hamme J16 A
|
21/10/2023 |
11:00 |
Koninklijke BBC Scheldejeugd Temse J16 B |
42 - 47 |
U16 C |
|
sluiten [X]
Koninklijke BBC Scheldejeugd Temse J16 B - Remant Basics Melsele-Beveren J16 C
|
11/11/2023 |
15:00 |
U16 C |
45 - 51 |
Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 B |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren J16 C - Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 B
|
25/11/2023 |
13:00 |
BBC Wuitens Hamme J16 A |
- 20 |
U16 C |
|
sluiten [X]
BBC Wuitens Hamme J16 A - Remant Basics Melsele-Beveren J16 C
|
10/12/2023 |
15:15 |
KBBC Wasocub Waasmunster vzw J16 A |
43 - 51 |
U16 C |
|
sluiten [X]
KBBC Wasocub Waasmunster vzw J16 A - Remant Basics Melsele-Beveren J16 C
|
14/01/2024 |
14:30 |
U16 C |
42 - 73 |
BBC Putte J16 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren J16 C - BBC Putte J16 A
|
20/01/2024 |
14:30 |
Sobabee Zwijndrecht J16 B |
43 - 71 |
U16 C |
|
sluiten [X]
Sobabee Zwijndrecht J16 B - Remant Basics Melsele-Beveren J16 C
|
03/02/2024 |
15:00 |
U16 C |
43 - 43 |
Willibies Antwerpen J16 C |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren J16 C - Willibies Antwerpen J16 C
|
10/02/2024 |
15:00 |
U16 C |
17 - 109 |
BBC Bazel J16 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren J16 C - BBC Bazel J16 A
|
24/02/2024 |
12:00 |
Insurea Kontich Wolves J16 B |
67 - 48 |
U16 C |
|
sluiten [X]
Insurea Kontich Wolves J16 B - Remant Basics Melsele-Beveren J16 C
|
10/03/2024 |
12:00 |
Aartselaar BBC J16 A |
59 - 64 |
U16 C |
|
sluiten [X]
Aartselaar BBC J16 A - Remant Basics Melsele-Beveren J16 C
|
16/03/2024 |
15:00 |
U16 C |
53 - 48 |
Sobabee Zwijndrecht J16 B |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren J16 C - Sobabee Zwijndrecht J16 B
|
23/03/2024 |
10:00 |
BBC Putte J16 A |
- 20 |
U16 C |
|
sluiten [X]
BBC Putte J16 A - Remant Basics Melsele-Beveren J16 C
|
13/04/2024 |
13:00 |
BBC Bazel J16 A |
56 - 58 |
U16 C |
|
sluiten [X]
BBC Bazel J16 A - Remant Basics Melsele-Beveren J16 C
|
20/04/2024 |
10:45 |
Willibies Antwerpen J16 C |
42 - 46 |
U16 C |
|
sluiten [X]
Willibies Antwerpen J16 C - Remant Basics Melsele-Beveren J16 C
|
28/04/2024 |
12:00 |
U16 C |
60 - 52 |
Aartselaar BBC J16 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren J16 C - Aartselaar BBC J16 A
|
11/05/2024 |
15:00 |
U16 C |
- |
Insurea Kontich Wolves J16 B |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren J16 C - Insurea Kontich Wolves J16 B
|