16/09/2023 |
09:00 |
U10 B |
1 - 1 |
Oxaco BBC Boechout G10 B |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G10 B - Oxaco BBC Boechout G10 B
|
24/09/2023 |
11:00 |
Basket Malle G10 A |
1 - 1 |
U10 B |
|
sluiten [X]
Basket Malle G10 A - Remant Basics Melsele-Beveren G10 B
|
30/09/2023 |
09:00 |
U10 B |
1 - 1 |
Guco Lier G10 C |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G10 B - Guco Lier G10 C
|
07/10/2023 |
10:00 |
Oxaco BBC Boechout G10 B |
1 - 1 |
U10 B |
|
sluiten [X]
Oxaco BBC Boechout G10 B - Remant Basics Melsele-Beveren G10 B
|
14/10/2023 |
09:00 |
U10 B |
1 - 1 |
Red Vic Wilrijk G10 C |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G10 B - Red Vic Wilrijk G10 C
|
21/10/2023 |
17:00 |
Mercurius BBC Berchem G10 C |
1 - 1 |
U10 B |
|
sluiten [X]
Mercurius BBC Berchem G10 C - Remant Basics Melsele-Beveren G10 B
|
11/11/2023 |
11:00 |
U10 B |
1 - 1 |
Basket Malle G10 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G10 B - Basket Malle G10 A
|
25/11/2023 |
12:00 |
Red Vic Wilrijk G10 C |
1 - 1 |
U10 B |
|
sluiten [X]
Red Vic Wilrijk G10 C - Remant Basics Melsele-Beveren G10 B
|
02/12/2023 |
15:00 |
Guco Lier G10 C |
1 - 1 |
U10 B |
|
sluiten [X]
Guco Lier G10 C - Remant Basics Melsele-Beveren G10 B
|
09/12/2023 |
11:00 |
U10 B |
1 - 1 |
Mercurius BBC Berchem G10 C |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G10 B - Mercurius BBC Berchem G10 C
|
20/01/2024 |
10:45 |
KBBC Eksaarde G10 A |
1 - 1 |
U10 B |
|
sluiten [X]
KBBC Eksaarde G10 A - Remant Basics Melsele-Beveren G10 B
|
28/01/2024 |
12:30 |
U10 B |
1 - 1 |
Tigers Evergem G10 C |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G10 B - Tigers Evergem G10 C
|
03/02/2024 |
09:00 |
U10 B |
1 - 1 |
BBC Lokeren G10 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G10 B - BBC Lokeren G10 A
|
24/02/2024 |
11:30 |
Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 B |
1 - 1 |
U10 B |
|
sluiten [X]
Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 B - Remant Basics Melsele-Beveren G10 B
|
02/03/2024 |
09:00 |
U10 B |
1 - 1 |
Basket Meetjesland G10 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G10 B - Basket Meetjesland G10 A
|
10/03/2024 |
11:00 |
BBC Assenede G10 A |
1 - 1 |
U10 B |
|
sluiten [X]
BBC Assenede G10 A - Remant Basics Melsele-Beveren G10 B
|
16/03/2024 |
09:00 |
U10 B |
1 - 1 |
KBBC Eksaarde G10 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G10 B - KBBC Eksaarde G10 A
|
14/04/2024 |
11:00 |
Tigers Evergem G10 C |
1 - 1 |
U10 B |
|
sluiten [X]
Tigers Evergem G10 C - Remant Basics Melsele-Beveren G10 B
|
20/04/2024 |
15:00 |
BBC Lokeren G10 A |
1 - 1 |
U10 B |
|
sluiten [X]
BBC Lokeren G10 A - Remant Basics Melsele-Beveren G10 B
|
27/04/2024 |
09:00 |
U10 B |
1 - 1 |
BBC Assenede G10 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G10 B - BBC Assenede G10 A
|
05/05/2024 |
09:30 |
Basket Meetjesland G10 A |
- |
U10 B |
|
sluiten [X]
Basket Meetjesland G10 A - Remant Basics Melsele-Beveren G10 B
|
11/05/2024 |
09:00 |
U10 B |
- |
Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 B |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G10 B - Koninklijke Sint-Niklase Condors G10 B
|