30/08/2023 |
17:00 |
Sobabee Zwijndrecht G12 A |
70 - 58 |
U12 A |
|
sluiten [X]
Sobabee Zwijndrecht G12 A - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
02/09/2023 |
13:00 |
U12 A |
44 - 50 |
KBBC Sparta Laarne G12 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - KBBC Sparta Laarne G12 A
|
10/09/2023 |
13:00 |
BBC Bazel G12 A |
48 - 55 |
U12 A |
|
sluiten [X]
BBC Bazel G12 A - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
16/09/2023 |
11:00 |
U12 A |
77 - 26 |
Amon Jeugd Gentson G12 B |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - Amon Jeugd Gentson G12 B
|
23/09/2023 |
09:30 |
Geranimo Bornem Basket G12 A |
47 - 53 |
U12 A |
|
sluiten [X]
Geranimo Bornem Basket G12 A - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
01/10/2023 |
13:00 |
U12 A |
46 - 56 |
BBC Falco Gent G12 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - BBC Falco Gent G12 A
|
07/10/2023 |
09:00 |
Basket Willebroek G12 A |
51 - 49 |
U12 A |
|
sluiten [X]
Basket Willebroek G12 A - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
14/10/2023 |
11:00 |
U12 A |
40 - 72 |
Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 A
|
21/10/2023 |
11:15 |
Amon Jeugd Gentson G12 B |
23 - 51 |
U12 A |
|
sluiten [X]
Amon Jeugd Gentson G12 B - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
28/10/2023 |
14:30 |
Tigers Evergem G12 A |
48 - 65 |
U12 A |
|
sluiten [X]
Tigers Evergem G12 A - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
12/11/2023 |
11:00 |
KBBC Sparta Laarne G12 A |
62 - 59 |
U12 A |
|
sluiten [X]
KBBC Sparta Laarne G12 A - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
15/11/2023 |
16:30 |
U12 A |
60 - 23 |
BBC Bazel G12 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - BBC Bazel G12 A
|
19/11/2023 |
13:00 |
U12 A |
61 - 47 |
Basket Willebroek G12 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - Basket Willebroek G12 A
|
25/11/2023 |
09:30 |
Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 A |
61 - 43 |
U12 A |
|
sluiten [X]
Koninklijke Sint-Niklase Condors G12 A - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
02/12/2023 |
13:45 |
BBC Falco Gent G12 A |
63 - 43 |
U12 A |
|
sluiten [X]
BBC Falco Gent G12 A - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
09/12/2023 |
10:00 |
U12 A |
41 - 38 |
LDP Donza G12 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - LDP Donza G12 A
|
16/12/2023 |
11:00 |
U12 A |
73 - 45 |
Geranimo Bornem Basket G12 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - Geranimo Bornem Basket G12 A
|
06/01/2024 |
11:30 |
BC Black Boys Erpe-Mere G12 A |
20 - 118 |
U12 A |
|
sluiten [X]
BC Black Boys Erpe-Mere G12 A - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
21/01/2024 |
09:00 |
Fellows Legal Brokers Ekeren BBC G12 A |
62 - 49 |
U12 A |
|
sluiten [X]
Fellows Legal Brokers Ekeren BBC G12 A - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
27/01/2024 |
12:00 |
U12 A |
48 - 47 |
Amon Jeugd Gentson G12 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - Amon Jeugd Gentson G12 A
|
03/02/2024 |
11:00 |
U12 A |
53 - 59 |
Wuustwezel BBC G12 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - Wuustwezel BBC G12 A
|
10/02/2024 |
11:00 |
U12 A |
63 - 21 |
BBC Lyra Nila Nijlen G12 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - BBC Lyra Nila Nijlen G12 A
|
17/02/2024 |
14:00 |
BBC Falco Gent G12 A |
75 - 58 |
U12 A |
|
sluiten [X]
BBC Falco Gent G12 A - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
24/02/2024 |
09:00 |
Zuiderkempen Diamonds G12 A |
66 - 56 |
U12 A |
|
sluiten [X]
Zuiderkempen Diamonds G12 A - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
02/03/2024 |
11:00 |
U12 A |
75 - 25 |
Rucon Gembo Borgerhout G12 B |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - Rucon Gembo Borgerhout G12 B
|
09/03/2024 |
11:00 |
Basket Willebroek G12 D |
22 - 76 |
U12 A |
|
sluiten [X]
Basket Willebroek G12 D - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
16/03/2024 |
11:00 |
U12 A |
58 - 51 |
Fellows Legal Brokers Ekeren BBC G12 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - Fellows Legal Brokers Ekeren BBC G12 A
|
23/03/2024 |
10:00 |
BBC Erembodegem G12 A |
49 - 45 |
U12 A |
|
sluiten [X]
BBC Erembodegem G12 A - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
14/04/2024 |
17:00 |
BBC Lyra Nila Nijlen G12 A |
30 - 81 |
U12 A |
|
sluiten [X]
BBC Lyra Nila Nijlen G12 A - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
20/04/2024 |
09:00 |
Wuustwezel BBC G12 A |
63 - 64 |
U12 A |
|
sluiten [X]
Wuustwezel BBC G12 A - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
27/04/2024 |
11:00 |
U12 A |
57 - 28 |
Basket Willebroek G12 D |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - Basket Willebroek G12 D
|
05/05/2024 |
09:00 |
Rucon Gembo Borgerhout G12 B |
- |
U12 A |
|
sluiten [X]
Rucon Gembo Borgerhout G12 B - Remant Basics Melsele-Beveren G12 A
|
11/05/2024 |
11:00 |
U12 A |
- |
Zuiderkempen Diamonds G12 A |
|
sluiten [X]
Remant Basics Melsele-Beveren G12 A - Zuiderkempen Diamonds G12 A
|